Skontaktuj się z nami

Doradztwo techniczne i szkolenia
tel. +48 502 234 570

Informacje dla architektów,
nowości, wydarzenia:

akademia sztukateriiwww.akademiasztukaterii.pl

Napisz do nas  • Kod captcha
  • Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz tutaj.

O firmie

Firma Aniro powstała z pasji do sztukaterii. Jesteśmy wieloletnim partnerem handlowym i dystrybutorem firmy NMC. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór produktów marki Noël & Marquet tj:listew wykończeniowych do dekoracji ścian, sufitów, podłóg oraz mebli i drzwi, sztukaterii oraz prostych w montażu rozet. Posiadamy ponadto listwy dedykowane do montażu oświetlenia LED, listwy karniszowe oraz wodoodporne, przypodłogowe listwy cokołowe o wysokiej odporności na uszkodzenia. Znajdziecie Państwo u nas również rozwiązania przeznaczone do zdobienia elewacji budynków.

Od ponad 20 lat jesteśmy również partnerem dużych i małych inwestycji tj. hoteli, restauracji, klubów. Najlepszymi referencjami są dla nas już zrealizowane projekty, a wśród nich min. sieć hoteli Gołębiewski, hotel Czarny Potok w Krynicy Zdrój czy hotel Grand Lubicz w Ustce.

Decydując się na współpracę z nami otrzymacie Państwo bezpłatne wsparcie techniczne, konsultacje i profesjonalne doradztwo na wszystkich etapach realizacji inwestycji.

Pragniemy również podkreślić, że dekoracje NMC jako jedyne na rynku posiadają klasyfikację w reakcji na ogień B-s2, d0, więc mogą być bez przeszkód stosowane w obiektach użyteczności publicznej.

Dekoracje NMC są produkowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i ekologii. Firma udowadnia, że połączenie produkcji najwyższej jakości towarów i poszanowanie środowiska naturalnego jest możliwe.

Zapraszamy do naszego salonu w Łodzi, przy ul.Ogrodowej 72/74 orz do sklepu internetowego.

Czekamy na Państwa w dni robocze 8.00-17.00 oraz w soboty w godzinach 10.00-14.00

Na wszystkie pytanie odpowiadamy pod numerem telefonu 502 234 570

Zapraszamy do współpracy

Porady

wszystkie Porady