O firmie

O firmie
Firma Aniro powstała z pasji do sztukaterii. Jesteśmy wieloletnim partnerem handlowym i dystrybutorem firmy NMC. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór produktów marki Noël & Marquet tj:listew wykończeniowych do dekoracji ścian, sufitów, podłóg oraz mebli i drzwi, sztukaterii oraz prostych w montażu rozet. Posiadamy ponadto listwy dedykowane do montażu oświetlenia LED, listwy karniszowe oraz wodoodporne, przypodłogowe listwy cokołowe o wysokiej odporności na uszkodzenia. Znajdziecie Państwo u nas również rozwiązania przeznaczone do zdobienia elewacji budynków.
 
Od ponad 20 lat jesteśmy również partnerem dużych i małych inwestycji tj. hoteli, restauracji, klubów. Najlepszymi referencjami są dla nas już zrealizowane projekty, a wśród nich min. sieć hoteli Gołębiewski, hotel Czarny Potok w Krynicy Zdrój czy hotel Grand Lubicz w Ustce.
 
Decydując się na współpracę z nami otrzymacie Państwo bezpłatne wsparcie techniczne, konsultacje i profesjonalne doradztwo na wszystkich etapach realizacji inwestycji.
 
Pragniemy również podkreślić, że dekoracje NMC jako jedyne na rynku posiadają klasyfikację w reakcji na ogień B-s2, d0, więc mogą być bez przeszkód stosowane w obiektach użyteczności publicznej.
 
Dekoracje NMC są produkowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i ekologii. Firma udowadnia, że połączenie produkcji najwyższej jakości towarów i poszanowanie środowiska naturalnego jest możliwe.
 
ZAPRASZAMY DO NASZEGO SALONU W ŁODZI, PRZY UL.OGRODOWEJ 72/74 ORAZ DO SKLEPU INTERNETOWEGO NA STRONIE.
 
CZEKAMY NA PAŃSTWA W DNI ROBOCZE W GODZINACH 8.30-16.30 ORAZ W SOBOTY W GODZINACH 10.00-14.00
 
NA WSZYSTKIE PYTANIA ODPOWIEMY POD NUMEREM TELEFONU 502 234 570
 
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY